Specjalista ds. zapewnienia jakości

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • zarządzanie jakością w procesie produkcyjnym: monitorowanie bieżących wyników jakościowych, analiza danych dotyczących niezgodności i stabilności procesów;
  • identyfikowanie problemów jakościowych oraz definiowanie, wdrażanie i nadzór nad skutecznością działań korygujących w kierunku stałej poprawy jakości;
  • ścisła współpraca oraz aktywne wsparcie działów produkcyjnych i technicznych przy eliminacji powstałych niezgodności;
  • bezpośredni kontakt z klientami;
  • współpraca z działem R&D przy tworzeniu nowych projektów;
  • aktywny udział w analizie reklamacji wewnętrznych z wykorzystaniem narzędzi jakościowych, np.: 8D, 5why, PDCA itp.
  • prowadzenie reklamacji zewnętrznych;
  • możliwość udziału w audytach dostawców zewnętrznych;
  • przygotowywanie raportów jakościowych;
  • inicjowanie i aktywne tworzenie kultury jakości w firmie TRUMPF oraz u dostawców;
  • możliwość aktywnego wpływu na procesy i kształtowanie zapewnienia jakości.

Twój Profil

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
  • dobra znajomość angielskiego;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w dziale jakości w przemyśle produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej, elektrycznej, automotive, lotniczej lub podobnej);
  • znajomość normy ISO 9001:2015;
  • umiejętności statystycznej analizy danych;
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • samodzielność, kreatywność i stanowczość w działaniu oraz gotowość do podejmowania decyzji;
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Twoje Benefity

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Wroblewska z działu personalnego.

What your future colleagues say

Did we convince you?

Interested? Boguslawa Wroblewska is looking forward to your online application.