Specjalista ds. planowania i analiz w dziale R&D

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • planowanie pracy działu R&D;
  • kontrola projektów oraz wsparcie komunikacji między działami;
  • optymalizacja procesu planowania prac w Dziale R&D w tym np.: przygotowanie propozycji ujednolicenia planów projektów i sposobu raportowania;
  • monitoring kosztów projektów oraz bieżąca kontrola realizacji zaakceptowanych budżetów;
  • zarządzanie zmianami w projekcie oraz kontrolowanie ryzyka;
  • sporządzanie raportów z wyników pracy działu oraz przygotowywanie raportów miesięcznych dla liderów projektów i liderów grup;
  • zapewnianie wzajemnej wymiany informacji z Liderami Projektów i Liderami Grup;
  • wsparcie wdrażania SYNCHRO i AGILE w R&D.

Twój Profil

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w analogicznej roli (min.: planowanie, PMO);
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne);
  • znajomość procesów i metodologii Agile;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania czasem oraz organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość;
  • dokładność, systematyczność, terminowość.

    Twoje Benefity

    • praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;
    • ubezpieczenie na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

    TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Cegielka z działu personalnego.

    What your future colleagues say

    Did we convince you?

    Interested? Marta Cegielka is looking forward to your online application.