Inżynier procesu

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • wspieranie procesu produkcyjnego przypisanych produktów z dziedziny automatyki przemysłowej, elektroniki, elektrotechniki lub energoelektroniki w całym cyklu od wyceny kosztów wytworzenia, przez budowę prototypów, projektowanie procesu i przygotowanie do produkcji seryjnej oraz wdrażanie zmian w produkcie;
  • zarządzanie realizacją zadań i terminami w zamówieniach projektowych;
  • udział w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie aplikacji automatyki i robotyki;
  • tworzenie i koordynacja wdrożeń projektów Lean Manufacturing i przeprowadzanie warsztatów mających za zadanie usprawnienie procesów;
  • przeprowadzanie analiz efektywności procesów, symulacji zmian oraz identyfikacja najsłabszych ogniw.

Twój Profil

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria Produkcji);
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz technik poprawy jakości;
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży elektronicznej, elektroenergetycznej, automotive, high – tech lub pokrewne);
  • doświadczenie w zakresie aplikacji automatyki i robotyki;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • Poszukujemy kandydatów, którzy są samodzielni, ich praca jest dobrze zorganizowana, a dynamiczne środowisko pracy postrzegają jako atut.
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

    Twoje Benefity

    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie;
    • w pełni wyposażona siłownia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

    TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Kobierska-Pawlak z działu personalnego.

    What your future colleagues say

    Did we convince you?

    Interested? Iwona Kobierska-Pawlak is looking forward to your online application.