Programista C/C++ Systemów Embedded

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • tworzenie i rozwój oprogramowania na platformach DSP i ARM;
  • implementacja i uruchamianie algorytmów sterowania zasilaczy plazmowych;
  • rozwijaniu projektów bare-metal (no-OS, sysbios, freertos);
  • implementacja, uruchamianie i testowanie interfejsów przemysłowych (np. EtherCat, I 4.0);
  • praca przy realizacji międzynarodowych projektów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami.

Twój Profil

  • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra) o specjalności informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne;
  • doświadczenie w programowaniu C/C++ w systemach embedded (co najmniej 2 letnie);
  • doświadczenie z zakresu rozwiązań sprzętowych (systemy oparte na platformach DSP lub ARM);
  • znajomość procesów i narzędzi rozwoju oprogramowania, w tym CMake, Make, Eclipse;
  • znajomość dowolnego systemu kontroli wersji (SVN, Git);
  • mile widziana znajomość Python i Linux;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów
  • pasja w działaniu, umiejętności analityczne
  • komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze.

    Twoje Benefity

    • atrakcyjna i stabilna praca dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego;
    • swobodna atmosfera pracy;
    • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w link APLIKUJ:

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

    TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Cegielka z działu personalnego.

    What your future colleagues say

    Did we convince you?

    Interested? Marta Cegielka is looking forward to your online application.