Inżynier Elektronik- Dział Produkcji (k/m)

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań do testowania płyt elektronicznych oraz zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach;
  • wdrażanie do produkcji nowych projektów opracowanych przez Dział R&D;

Twój Profil

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, energoelektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne;
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki;
  • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych;
  • umiejętność programowania w środowisku Visual Basic, C++, mile widziana znajomość LabVIEW;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu testerów płyt elektronicznych (testy ICT, funkcjonalne) oraz w projektowaniu układów elektronicznych;

Twoje Benefity

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Cegielka z działu personalnego.

What your future colleagues say

Did we convince you?

Interested? Marta Cegielka is looking forward to your online application.