Specjalista ds. kompatybilności elektromagnetycznej (k/m)

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • Wprowadzanie i nadzór nad systemem do gromadzenia informacji o wykorzystywanych rozwiązaniach zapewniających spełnienie wymagań kompatybilności elektromagnetycznej.
  • Sporządzanie dokumentacji wprowadzanych w urządzeniach zmian konstrukcyjnych.
  • Projektowanie filtrów wejściowych do urządzeń produkowanych w firmie i sporządzanie do nich niezbędnej dokumentacji.
  • Gromadzenie i archiwizowanie norm aktualnie obowiązujących dla produkowanych w firmie urządzeń.
  • Przeprowadzanie badań kompatybilności elektromagnetycznej produkowanych w firmie urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie oznaczenia CE i sporządzanie wymaganych raportów w tym zakresie.
  • Monitoring rozwiązań technicznych stosowanych w urządzeniach zasilających.

Twój Profil

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne lub elektroniczne.
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku konstrukcyjnym.
  • Znajomości zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń energoelektronicznych.
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo,.
  • Umiejętność projektowania i tworzenia schematów elektronicznych.
  • Znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie układów elektronicznych (np. OrCAD Capture, OrCAD Layout, Allegro/PCB Editor).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego symulowanie układów energoelektronicznych i układów sterowania (mp. Matlab, Simulink, PSpice).
  • Znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji układów zasilających.
  • Praktyczna znajomości procesu certyfikacji zasilaczy energoelektorniczych na zgodność normami.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobra organizacja pracy i pasja w działaniu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.

Twoje Benefity

  • pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • siłownia na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Krzeminska-Odziemczyk z działu personalnego.

What your future colleagues say

Did we convince you?

Interested? Karolina Krzeminska-Odziemczyk is looking forward to your online application.