Specjalista ds. testów niezawodnościowych (k/m)

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • Wykonywanie testów niezawodnościowych prototypowych urządzeń:
    • testy niezawodnościowe (np. udowadnianie MTBF, ORT, ALT),
    • testy przyśpieszonego cyklu życia (HALT),
    • testy kwalifikacyjne,
    • testy na zgodność ze specyfikacją.
  • Uruchamianie i testowanie urządzeń zasilających, układów energoelektronicznych i elektronicznych oraz sporządzenie do tych projektów dokumentacji.
  • Wsparcie zespołów projektowych w modelowaniu analiz przyczyn i metod usuwania błędów.
  • Poddawanie proponowanych rozwiązań i otrzymanych wyników badań do weryfikacji przez głównego programistę, elektronika, energoelektronika, mechanikiem, lidera grupy aplikacyjno-kwalifikacyjnej, oraz specjalistów lub ekspertów pracujących w dziale R&D.
  • Monitoring rozwiązań technicznych stosowanych w urządzeniach zasilających.

Twój Profil

  • Wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne,
  • 2 lata doświadczenia w przemyśle elektronicznym,
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • Umiejętność uruchamiania i testowania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo,
  • Znajomość konstrukcji przetwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC,
  • Podstawowa znajomość modelowania niezawodności,
  • Podstawowa znajomość narzędzi jakościowych (np. SPC, MSA, FMEA),
  • Umiejętność projektowania i tworzenia schematów elektronicznych,
  • Znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie układów elektronicznych (np. OrCAD Capture, OrCAD Layout, Allegro/PCB Editor),
  • Znajomość standardów tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji układów zasilających,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy i pasja w działaniu,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.

Twoje Benefity

  • pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • siłownia na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line - Ms Krzeminska-Odziemczyk z działu personalnego.

What your future colleagues say

Did we convince you?

Interested? Karolina Krzeminska-Odziemczyk is looking forward to your online application.